اخبار > برگزاری برگزاری سومین جلسه آموزشی عوامل تشخیص و ذیحساب خرید تضمینی گندم ودانه های روغنی 1400



به گزارش روابط عمومی غله استان : طی هماهنگی های بعمل آمده، در روز سه شنبه 1400/3/11سومین جلسه ی آموزش عوامل تشخیص و ذیحساب خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی سال 1400 ، با حضور مدیرکل محترم غله و خدمات بازرگانی استان و سایر اعضاء در سالن جلسات اداره غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی پس از ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد(ص) برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور عوامل تشخیص و ذیحساب مراکز خرید شهرستانهای خمین و شازند برگزار شد، ابتدا آقای ملکی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از مدعوین و زحمات سال گذشته عوامل خرید، مطالب کاملی درخصوص خرید تضمینی و اهمیت ولزوم هماهنگی و داشتن آمادگی کامل جهت امورات مربوطه عنوان نمودند.
وی تاکید کرد کشاورزان محترم قبل از شروع خرید ، اطلاعات خود را حتما در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی ثبت ، تا در حین خرید با مشکلی مواجه نگردند.
در ادامه همکاران غله و خدمات بازرگانی استان در حوزه های ذیحسابی و بازرگانی ، مطالب لازم را توضیح داده و پاسخگوی سوالات بودند.
به گزارش روابط عمومی غله استان : سی دی آموزشی حاوی کلیه مطالب و الزامات خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی سال 1400، به عوامل تشخیص و ذیحساب حاضر در این جلسه ی توجیهی ، تقدیم و نمونه امضاء ایشان جهت اقدامات بعدی اخذ گردید.

 

 


١٢:٠٩ سه شنبه ١١ خرداد ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: