اخباراطلاعیه شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران درباره توزیع برنج در کشور
به اطلاع مردم شریف ایران می رساند با توجه به خشکسالی های ناشی از کاهش نزولات آسمانی در سال زراعی جاری، میزان تولید برنج کشور ۱۸ و نیم درصد کاهش یافته است‌. از سوی دیگر به منظور حمایت از کشاورزان شالیکار، دولت مکلف است نسبت به محدودیت واردات برنج در دوره زمانی خاصی اقدام نماید. بر همین اساس پیش بینی های لازم برای جبران این کاهش تولید از محل موجودی ذخایر راهبردی کشور به عمل آمده است و در مرحله اول طرح توزیع ۱۰۰ هزار تن برنج وارداتی از انواع هندی پاکستانی و تایلندی ابلاغ گردید. همچنین برای تداوم این طرح و افزایش این میزان هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.
 ١١:١٦ - شنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توزیع 15 هزاتن کالای اساسی از ابتدای سالجاری در استان مرکزی
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار تن برنج وشکر در استان مرکزی توزیع شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی؛ غلامرضا ملکی اعلام کرد : به منظور تنظیم بازار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از ابتدای سالجاری تاکنون 6 هزار تن برنج و 9 هزار تن شکر با قیمت مصوب در استان توزیع شده است.
 ١٣:٠٩ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم غبار روبی و عطرافشانی درمزار شهدای شهرستان اراک برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی : همزمان با هفته دولت مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی ، نمایندگان بنیاد شهید استان ، فرماندهی بسیج ادارات شهید رجایی استان مرکزی و جمعی از پرسنل و بسیجیان اداره کل غله استان مرکزی در مزار شهدا برگزار شد.
 ١١:٣٣ - يکشنبه ٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی به مناسبت هفته ی دولت
به گزارش روابط عمومی متن پیام به این شرح است: در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است، نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ ماست که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد.
 ١٢:٥٤ - دوشنبه ١ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرداخت بیش از 95 % از مطالبات کشاورزان در استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی: تاکنون 86 هزار و 269 تن گندم در استان مرکزی خریداری شده است. مهندس ملکی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی اعلام کرد : این مقدار گندم طی 17033 محموله و از تعداد 8715 کشاورز زحمتکش استان مرکزی خریدای گردیده است .
 ٠٩:٤٤ - يکشنبه ٣١ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>