اخبار66 هزار و 206 تن گندم در استان مرکزی خریداری شد
به گزارش روابط عمومی غله استان مرکزی: خرید گندم استان مرکزی از ابتدای خردادماه آغاز و تاکنون بیش از 66 هزارتن گندم خریداری شده و مبلغ 2543095 میلیون ریال از مطالبات کشاورزان پرداخت شده است
 ٠٩:٠٠ - شنبه ٢ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
50 هزار و 800 تن گندم در استان مرکزی خریداری شد
50 هزار و 800 تن گندم در استان مرکزی خریداری شد به گزارش روابط عمومی غله استان مرکزی: خرید گندم استان مرکزی از ابتدای خردادماه آغاز و تاکنون بیش از 50 هزارتن گندم خریداری شده و مبلغ 2050265 میلیون ریال از مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.
 ١٠:٢٧ - شنبه ٢٦ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید گندم استان مرکزی از 40 هزارتن گذشت
به گزارش روابط عمومی غله استان مرکزی: خرید گندم استان مرکزی از ابتدای خردادماه آغاز و تاکنون بیش از 40 هزارتن گندم خریداری شده و مبلغ 154 میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان (77%) پرداخت شده است. مدیرکل غله استان مرکزی اعلام کرد: این مقدار گندم طی 6497 محموله و از 3137 کشاورز استان مرکزی خریداری شده است.
 ٠٨:١١ - شنبه ١٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید گندم استان مرکزی از 30 هزارتن گذشت
به گزارش روابط عمومی غله استان مرکزی: خرید گندم استان مرکزی از ابتدای خردادماه آغاز و تاکنون بیش از 30 هزارتن گندم خریداری شده و مبلغ 103 میلیارد تومان مطالبات کشاورزان (77%) پرداخت شده است.
 ٠٩:٥٥ - يکشنبه ١٣ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک وزیر صمت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن با تاکید بر نقش صنعتگران ، معدن‌کاران وکارآفرینان در پیشرفت کشور، این روز را به فعالان حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.
 ١٤:٥٣ - چهارشنبه ٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>